Nasze atuty

Kancelaria Prawno-Patentowa NOVELPAT łączy w sobie profesjonalizm i bogate doświadczenie zawodowe w zakresie obejmującym własność przemysłową i intelektualną.

Założyciel kancelarii zdobył jako rzecznik patentowy wszechstronne doświadczenie zawodowe zarówno w kancelariach patentowych, jak również w sądzie administracyjnym w wydziale orzeczniczym rozpoznającym sprawy z zakresu własności przemysłowej. Taka forma zatrudnienia dała możliwość zdobycia szerokiej wiedzy oraz dogłębnego zapoznania się z praktyką stosowania prawa w sprawach własności przemysłowej, jak również poznania bogatego orzecznictwa sądów, w szczególności w zakresie postępowań spornych i zgłoszeniowych. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia powstała wysoko wyspecjalizowana kancelaria, cechująca się profesjonalizmem i skutecznością działania.

Ponadto kancelaria współpracuje z grupą specjalistów z różnych dziedzin nauki, co daje możliwość kompleksowego świadczenia usług i stawia kancelarię w gronie zaufanych doradców. Dla klientów jest to dodatkowa gwarancja pełnego bezpieczeństwa i wysokiej jakości usług.

Pen on a closed personal diary